Samostatný odborný referent investičnej výstavby - Mesto Michalovce

Pracovná pozícia (názov) Samostatný odborný referent investičnej výstavby odboru výstavby životného prostredia a miestneho rozvoja Mestského úradu v Michalovciach

Ukončené vysokoškolské vzdelanie II. stupňa stavebného alebo architektonického smeru. Samostatnosť, analyzovanie a riešenie problémov, precíznosť, spoľahlivosť. Bezúhonnosť a spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu (podľa zák. č. 552/2003 Z. z. v platnom znení)

Hlavný pracovný pomer na dobu určitú s možnosťou prechodu na dobu neurčitú. Pružná pracovná doba; dovolenka zvýšená o 5 pracovných dní; poskytnutie plateného voľna nad rámec ZP; príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie; stravovanie v jedálni v priestoroch zamestnávateľa.

Predpokladaný nástup možný ihneď
Úvazok 100
Lehota pre prihlásenie do 26.8.2024
Ponúkaný plat od 1057,50
Ponúkané bonusy k platu

Platové podmienky: nástupný základný plat od 1057,50 do 1268,50, po uplynutí skúšobnej doby plus osobný príplatok.

Mesto Michalovce
Nám. osloboditeľov 30
071 01 Michalovce

Tel.: +421566864230
Mail: viera.klacikova@msumi.sk
Web: www.michalovce.sk

Mestský úrad v Michalovciach tvoria tri útvary a osem odborom s celkovým počtom zamestnancov 118. Organizačne zabezpečuje činnosť ďalších organizačných zložiek a zariadení Mesta Michalovce, ktorými sú mestská polícia, domáca opatrovateľská služba, zariadenie starostlivosti o deti do troch rokov veku dieťaťa, materské školy bez právnej subjektivity, denné centrá seniorov. Celkový počet zamestnancov mesta je približne 270.